Zametanie komunikácií

Naša spoločnosť zabezpečuje čistenie a zametanie ciest a chodníkov. K dispozícii je ako ručné zametanie, tak aj strojové zametanie kefou. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.

Ponúkame zametanie a čistenie komunikácii zametacím autom s kefami a tryskami vody.

Cena za jedno zametanie: 0,50 € m2

paušálna údržba:
vykonávaná na základe zmluvného vzťahu, platí sa len paušálny poplatok počas celého obdobia. Komunikácie čistíme aj počas zimného obdobia!

paušálny poplatok:     1,2 €/m2/ mes. – čistenie 1x týždenne

V prípade, že máte záujem  aj o zimnú údržbu:

paušálny poplatok:     1,00 €/m2/ mes. – čistenie 1x týždenne + zimná údržba

paušálny poplatok pre zonu 2, mestskú časť Dúbravka, Karlova Ves, Dlhé Diely, Koliba, Kramáre a Devínska Nová Ves:                     1,15 €/m2/ mes. – čistenie 1x týždenne + zimná údržba

Spoločnosť nie je platca DPH.

V prípade plôch nad 5000 m2 by bola cena individuálna po dohode s klientom.

Ponúkame možnosť osobnej bezplatnej konzultácie a prispôsobenie údržby požiadavkám klienta, možnosť vypracovania konkrétnych cenových kalkulácii a prispôsobenie výkonu údržby. Vykonávame bezplatne obhliadky udržiavaných objektov a príslušných komunikácii a plôch, ako aj vypracovanie plánikov možných udržiavaných plôch, ktoré neskôr môžu slúžiť aj ako príloha k zmluve.

V prípade objednania si služieb u našej spoločnosti Vám bude poskytnutá zľava na vykonávanie letnej údržby (kosenie, údržba zelene)!